Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej
W StylDekor.pl – akcesoria do domu, opłata za zamówiony towar nie jest zależna od jego wielkości czy wagi. Bez względu na liczbę wybranych produktów zapewniamy jej dostarczenie kurierem InPost za stałą cenę – 14,99.
Zakupy powyżej 499 złotych – przesyłka bezpłatna!
 
Dlaczego proponujemy przesyłkę kurierską, a nie korzystamy z tańszych paczkomatów? Wybierając przesyłkę kurierską mamy pewność odpowiedniego zabezpieczenia paczki w transporcie, co jest szczególnie ważne w przypadku zamówienia naszych artykułów dekoracyjnych – świeczników, wazonów czy zegarów, ze względu na możliwość ich łatwego stłuczenia albo całkowitego zepsucia. Firma kurierska to także możliwość łatwego dochodzenia swoich roszczeń w przypadku jakichkolwiek zniszczeń powstałych podczas dystrybucji.
 
Dbamy o to, aby Twoja przesyłka się nie spóźniała. Towar nadajemy w każdy dzień roboczy. Zamówienia realizujemy zazwyczaj do 1-2 dni po zaksięgowaniu przelewu. Jeśli nie otrzymałeś od nas potwierdzenia lub czas oczekiwania na paczkę jest zbyt długi, koniecznie skontaktuj się z nami, aby wyjaśnić nieporozumienia.
 
Towar wysyłamy w mocnych opakowaniach, co zwiększa jego odporność na wszelkie obicia. Jeśli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu paczki, prosimy o sprawdzenie jej zawartości w obecności kuriera.